Corporate Sales & Marketing Executive, Rubin Wellness & Conference Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2022. október 03. 08:00

Munkatársat keresünk Corporate Sales & Marketing Executive pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Meglévő corporate partnerkör ápolása, új partnerek felkeresése
  • Irodaházi szolgáltatások értékesítése, irodabérlőkkel történő napi kapcsolattartás, ügyintézés
  • Corporate és irodaházi szolgáltatásokkal kapcsolatos szerződések előkészítése, tárgyalásokon való részvétel
  • Marketingkampányok előkészítése, tervezése és bonyolítása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség, vendégközpontú gondolkodás
  • Kreativitás, rugalmasság
  • Értékesítési/marketingtapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos munkahely.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Korrekt juttatási csomag, bónusz

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar és angol önéletrajz