Corporate Sales Representative, Accor-Pannónia Hotels Zrt. Novotel Budapest City

Forrás: turizmus.com

 2018. november 09. 11:09

FELADATOK:
•A corporate szegmens forgalom biztosítása és növelése
•A szálloda szerződéses üzleti vendégkörének bővítése
•Szerződéskötés adminisztratív feladatainak ellátása
•Szerződések, ajánlatok, különböző promóciók kidolgozása
•Háznézések szervezése és lebonyolítása

ELVÁRÁSOK:
•Kiváló kapcsolatteremtő, tárgyalási, prezentációs és kommunikációs készség
•Segítőkész, kedves, empatikus személyiség
•Pontos, igényes munkavégzés
•Kifogástalan megjelenés
•MS Office és szállodai Opera program használata
•Felsőfokú, szakirányú végzettség
•Hasonló területen szerzett, legalább 2 év szakmai tapasztalat
•Tárgyalóképes angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:
•Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál
•Fejlődési lehetőség
•Színes,változatos munkalehetőség
•Munkába járás költségtérítése Budapesten kivüli bejáráskor
•Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulás alapbéren felül
•Ingyenes étkezés és számos további juttatás

Jelentkezni önéletrajzzal lehetséges:

(X)