Corporate Sales Representative, Leonardo Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. október 30. 11:05

A Leonardo Hotel Budapest **** keresi új kollégáját.

Az új munkatárs feladatai lesznek:
• Szállodai saját szolgáltatások értékesítése, bemutatása
• ügyfélkapcsolatok kialakítása, bővítése és folyamatos fejlesztése
• ügyféladatbázis folyamatos frissítése
• régi és új ügyfelek igényeinek kiszolgálása
• ajánlatok előkészítése, szerződések megkötése és nyomon követése, valamint szükség szerinti módosítása,
• kapcsolattartás ügyfelekkel
• megbeszélések lebonyolítása
• értékesítési csatornák és disztribúciós területek menedzselése
• beszámolási kötelezettség az értékesítési igazgató felé

Az ideális jelölt rendelkezik:
• felsőfokú – egyetemi vagy főiskolai - végzettséggel
• értékesítésben szerzett szakmai tapasztalattal,
• tárgyalóképes szintű angol nyelvtudással,
• felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel,
• tárgyalóképes német nyelvtudás előny
• multinacionális vállalatnál vagy külföldön szerzett munkatapasztalat előny

Személyiségbeli elvárások:
• erős értékesítői attitűd,
• precizitás, határozottság, magabiztos fellépés
• kiemelkedő kommunikációs és prezentációs képesség,
• megbízható, pro aktív személyiség.
• csapatjátékos

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzával:

(x)