Corporate Sales Representative, Leonardo Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. november 16. 16:58

A Leonardo Hotel Budapest **** ezúton keres új munkatársat a következő pozícióba: Corporate Sales Representative

Az új munkatárs feladatai lesznek:
· Szállodai saját szolgáltatások értékesítése, bemutatása
· ügyfélkapcsolatok kialakítása, bővítése és folyamatos fejlesztése
· ügyféladatbázis folyamatos frissítése
· régi és új ügyfelek igényeinek kiszolgálása
· ajánlatok előkészítése, szerződések megkötése és nyomon követése, valamint szükség szerinti módosítása,
· kapcsolattartás ügyfelekkel
· megbeszélések lebonyolítása
· értékesítési csatornák és disztribúciós területek menedzselése
· beszámolási kötelezettség az értékesítési igazgató felé

Az ideális jelölt rendelkezik:
· felsőfokú – egyetemi vagy főiskolai - végzettséggel
· értékesítésben szerzett szakmai tapasztalattal,
· tárgyalóképes szintű angol nyelvtudással,
· felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel,
· tárgyalóképes német nyelvtudás előny
· multinacionális vállalatnál vagy külföldön szerzett munkatapasztalat előny

Személyiségbeli elvárások:
· erős értékesítői attitűd,
· precizitás, határozottság, magabiztos fellépés
· kiemelkedő kommunikációs és prezentációs képesség,
· megbízható, pro aktív személyiség.
· csapatjátékos

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzával:

(x)