Corporate Sales Representative, Novotel Budapest Centrum

Forrás: turizmus.com

 2019. július 10. 13:47

A Novotel Budapest Centrum szálloda Corporate Sales Representative munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A szálloda szerződéses üzleti vendégkörének bővítése, a corporate szegmens forgalom biztosítása
  • A szerződéskötés adminisztratív feladatainak ellátása
  • A szerződések, ajánlatok és különböző promóciók kidolgozása
  • Háznézések szervezése és lebonyolítása

Elvárások:

  • Vendégek iránti szenvedély
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Sales orientált, dinamikus személyiség
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum egy év szakmai tapasztalat Sales vagy Banquet vagy Rezerváció területen
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office és szállodai Opera program ismerete

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Professzionális csapat
  • Színes, változatos munkalehetőség

Jelentkezni karrieroldalunkon keresztül lehetséges, regisztrációt követően az elérhetőségi adatok megadásával, önéletrajz feltöltésével: https://karrier.accor.hu/allasok