Cost Controller

Forrás: turizmus.com

 2022. augusztus 12. 10:05

A nemzetközi Corinthia szállodalánchoz tartozó óbudai Thermal Hotel Aquincum pénzügyi osztályára keressük új kollégánkat Cost Controller pozícióba.

Amit kínálunk:

  • Térítésmentes étkeztetést biztosítunk saját étkezőnkben
  • Térítésmentesen használhatod szállodánk SPA és Fitness részlegének szolgáltatásait
  • Ingyenesen parkolhatsz a saját parkolónkban
  • Kedvezményes szálláslehetőséget biztosítunk szállodaláncolatunknál
  • Csapatunk tagjaként megbecsüljük és elismerjük a munkádat
  • Nemzetközi szállodalánc által nyújtott stabil háttérrel rendelkezünk már 30 éve

Főbb feladataid:

  • Leltározás elvégzése és kiértékelése
  • Költségkalkulációk, napi és havi jelentések készítése
  • Árrés-kalkulációk elvégzése
  • Beszerzés folyamatosságának követése
  • Raktárba ki- és beáramló áruk ellenőrzése
  • Árumegrendelések leellenőrzése
  • Számlázási folyamat vizsgálata
  • Selejtezési folyamat ellenőrzése
  • Micros rendszer és PO-k karbantartása

Csatlakozz hozzánk, amennyiben:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Társalgási szinten beszélsz angolul
  • Micros, Materials Control rendszer ismerete előnyt jelent
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalattal rendelkezel

Munkavégzés helye: 1036 Budapest, Árpád fejedelem útja 94.

Amennyiben szeretnéd szakmai tapasztalatod egy nemzetközi szállodalánc professzionális csapatában kamatoztatni, várjuk fényképes önéletrajzod angol és magyar nyelven az alábbi e-mail-címen: