Credit Manager Assistant

Forrás: turizmus.com

 2021. október 19. 16:30

Credit Managerünk munkáját segítő asszissztenst keresünk a Corinthia szállodalánchoz tartozó óbudai Thermal Hotel Aquincumba.

Főbb feladatok:

  • Statisztikai árfolyam táblázat vezetése (napi statisztikai árfolyam)
  • Journal report elkészítése, egyeztetés az üzemirodával
  • Hitelkártya-reklamációk megválaszolása, banknak a kért információk megadása
  • Számlamásolatok kiállítása/küldése
  • Számlareklamációk megválaszolása
  • Kimenő számlák iktatása, e-mailben küldése
  • Problémás (rosszul terhelt) számlák korrekciója
  • Téves számlázás esetén jóváírószámla kiállítása, kiküldése
  • Jutalékszámlák ellenőrzése, kalkulációja
  • Számlák ellenőrzése a NAV online számla felületén

Elvárások:

  • Középfokú, szakirányú végzettség
  • Office programok ismerete (erős Excel tudás)
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Fejlődésedet senior kollégáink és több évtizedes tapasztalattal rendelkező menedzsereink segítik.
  • Hosszú távú karrierlehetőséget ajánlunk
  • Térítésmentesen étkezhetsz Nálunk
  • Térítésmentesen használhatod a Spa részlegünket

Munkavégzés helye: 1036 Budapest, Árpád fejedelem útja 94.