Csatlakozz az EST Grand Hotel Savoy Budapest csapatához!

Forrás: turizmus.com

 2023. március 14. 16:00

Légy részese egy nagy múltú, történelmi szálloda újraindításának, és JELENTKEZZ nyitott pozíciónkra!

A legendás Grand Hotel Savoy Budapest, a századforduló ékszere új életre kelt az EST Hotels & Residence tulajdonában, és 2022 júniusában ismét megnyitotta kapuit a vendégek előtt. Négycsillagos pompája kiemeli Józsefvárost, és a modern, ám mégis történelmi kialakítása egy pillanatra visszarepít minket a múlt századba.

Nyitott pozícióink:

  • Szállodai recepció
  • Reggeliztető szakács
  • Reggeliztető felszolgáló
  • Emeleti londiner

Főbb feladatok:

  • A vendégek szakszerű kiszolgálása
  • A különböző részlegek napi feladatinak elvégzése

Elvárások:

  • Rugalmasság
  • Naprakész számítógépes ismeretek (Microsoft Offices) (Szállodai Recepció esetén)Szállodai tapasztalat előny
  • Gyors, igényes és precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos
  • Mosolygós, udvarias és nyitott személyiség
  • Igényes megjelenés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség magyar és angol nyelven (Szállodai recepció és Felszolgáló pozíció esetén)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • - Német vagy spanyol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Izgalmas és érdekes munka egy fiatalos, jó hangulatú, dinamikus csapatban
  • Ingyenes munkahelyi étkezés és munkaruha
  • Igényes munkakörnyezet
  • Könnyen megközelíthető helyszín
  • 6 vagy 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Folyamatos munkarend

Munkavégzéshelye: EST Grand Hotel Savoy

Pályakezdők és Seniorok jelentkezését is várjuk!

Jelentkezéshez küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail-címre: