Csatlakozz hozzánk Értékesítési Adminisztrátor/Coordinator/Executive pozícióba!

Forrás: turizmus.com

 2024. január 25. 17:30

A Ritz-Carlton, Budapest, a Dorothea Hotel, Budapest, Autograph Collection és a Budapest Marriott hotel csapata közösen keresi jövendőbeli kollégáját színes, "multi-property" környezetbe!

Csatlakozz a világ első számú szállodaláncához, és inspirálódj abból, amit számodra hoz a holnap! – Mi pedig a Marriott Internationalnél támogatunk abban, hogy megvalósítsd álmaidat.

Főbb feladatok:

  • A csoportos értékesítési csapat munkájának támogatása általános adminisztratív feladatok elvégzésével.
  • Kisebb csoportos és rendezvény lekérések kezelése az ajánlat elkészítésétől egészen a szerződéskötésig.
  • Foglalási rendszerek többek között OPERA Sales & Catering napi szintű használata.
  • Kapcsolatépítés és kapcsolattartás a céges partnerekkel személyesen, telefonon és e-mailben.

Elvárások:

  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete (írásban és szóban)
  • Microsoft Office programok rutinos használata
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Folyamatos hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Előrelépési lehetőség
  • SZÉP-kártya
  • BKK-bérlet
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Cafeteriajuttatás
  • Cégcsoporton belüli szállodai kedvezmények

Munkavégzés helye: Budapest