Cukrász

Forrás: turizmus.com

 2022. október 06. 08:00

Főbb feladatok:

  • Támogatja a cukrászat zökkenőmentes és magas színvonalú működését
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • Az ételek elkészítése a cukrász séf utasításainak megfelelően
  • Kiemelt figyelmet fordít a gazdaságos anyagfelhasználásra
  • A munkaterület tisztán tartása, felügyelete
  • Az eszközök rendeltetésszerű használata, tisztán tartása
  • A munkafolyamat megszervezése
  • HACCP-szabályok betartása és betartatása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Igényes, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott fellépés, jó szervezőkészség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívásokkal teli és felelősségteljes munkakör
  • Kiemelkedő bérezés, valamint étkezési és utazási hozzájárulás
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek cégcsoporton belül
  • Stabil, hosszú távú munkahely és fiatalos csapat
  • Természetközeli munkahely, családias hangulat
  • Megújult, felújított környezet

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Thermal Hotel Visegrád

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz