Cukrászvezető, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. február 21. 20:47

Minium 5 év cukrász tapasztalattal rendelkező, munkájára igényes cukrászvezetőt keresünk négycsillagos szállodába.

Főbb feladatok:

  • Egyenletesen jó minőségű termékkínálat biztosítása
  • Az üzletvezetőkkel és a konyhafőnökkel közösen meghatározza és rendszeresen felülvizsgálja a menüket és a standard ajánlatokat
  • Biztosítja az előállításra kerülő termékek nyersanyagszükségletét, a felhasznált nyersanyagok kifogástalan minőségét, az előírt anyaghányadok betartását, a szakszerű és színvonalas tárolást, a minőség állandóságát
  • Felülvizsgálja és folyamatosan karbantartja a receptúraállományt
  • Elkészíti a munkabeosztását a területén dolgozóknak, kiosztja és ellenőrzi a munkájukat
  • Közvetlenül is részt vesz a termelőmunkában
  • Koordinálja a tanulók gyakorlati oktatását

Elvárások:

  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • Megfelelő szervezőképesség
  • Szakmai kreativitás
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Naprakészen tájékozott a gasztronómia területét érintő kérdésekben

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Mestervizsga
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Fix 8 órás bejelentett munkarend
  • Fizetett szabadság

Munkaidő:
8 óra

Munkavégzés helye:
Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen: