Daily Closure Supervisor/Éjszakás recepciós, Sofitel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2016. október 21. 15:33

Sofitel Budapest Daily Closure Supervisor/Éjszakás recepciós pozícióba munkatársat keres.

KERESETT SZEMÉLYISÉGTÍPUS ÉS ELVÁRT KÉSZSÉGEK

  • Kedves, empatikus, segítőkész a vendéggel, és a kollégákkal
  • Pontos és igényes a saját munkájával szemben
  • Hatékonyság és jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Legalább 2 év szállodában recepción és/vagy szobafoglaláson szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás és további idegennyelvek tárgyalóképes ismerete
  • MS Office és szállodai számítógép
  • OPERA program magabiztos használata

FELADATOK

  • Biztosítja a vendégek zavartalan és színvonalas kiszolgálását a Sofitel sztenderd előírásainak megfelelően.
  • Ellenőrzi, valamint zárja a számlákat és az üzleti napot.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés korrekt feltételek szerint egy megbízható nagyvállalatnál.
  • Fejlődési és karrierlehetőség.

Jelentkezését várjuk angol és magyar önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel az alábbi e-mail címre:

(x)