Desztináció management asszisztens

Forrás: turizmus.com

 2022. április 25. 16:58

A ViaSale Travel, a Kanári-szigetek specialistája Desztináció management asszisztenst keres tenerifei csapatába. A munkakörbe pontos, precíz, akár kezdő pályázókat várunk. Munkavégzés helye: Spanyolország, Tenerife

Főbb feladatok:

  • Utasok teljes körű kiszolgálása, transzferek szervezése
  • Utasok fogadása a repülőtéren, transzferek lebonyolítása
  • Budapesti irodával, partnerekkel, hotelekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben
  • Foglalásokkal, megrendelésekkel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Számlák készítése, nyilvántartások kezelése
  • 24 órás telefonos ügyelet ellátása heti váltásokban

Elvárások:

  • Minimum 1 éves munkaszerződés vállalása Tenerifén
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Spanyol és/vagy angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Pontosság, terhelhetőség, monotonitástűrés, rugalmasság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Desztináció ismerete (Tenerife, Gran Canaria, Fuerteventura, Lanzarote)
  • Idegenvezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés egy csodálatos desztináción
  • Fiatalos csapat
  • Stabil hátterű munkahely
  • Min. határozatlan idejű munkaszerződés

Munkaidő: Teljes munkaidő

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet az állás, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk: