Director of Sales

Forrás: turizmus.com

 2022. július 28. 16:45

Főbb feladatok:

  • A Hotel Central Basilica**** értékesítésének vezetése és fejlesztése a hazai és nemzetközi piacokon
  • Tárgyalások lebonyolítása, ügyfélkör bővítés, szerződések előkészítése
  • Kiváló kapcsolatok kialakítása és fenntartása a hazai és nemzetközi partnerekkel
  • Online értékesítés és a hozzá tartozó teljes koordináció

Elvárások:

  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Többéves tapasztalat szállodai értékesítésben
  • Vezetői készségek
  • Pozitív gondolkodásmód, eredményorientáltság
  • Tárgyalástechnikában való jártasság
  • Vendégek iránti szenvedély
  • Jó meggyőző készség
  • Dinamikus, rugalmas, ügyfélorientált személyiség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Színes, változatos munka és fejlődési lehetőség
  • Tapasztalt kollégák
  • Stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez küldd el az önéletrajzodat az alábbi e-mail-címre: