Director of Sales and Marketing

Forrás: turizmus.com

 2022. augusztus 30. 11:02

Az Aria Hotel Budapest keresi leendő kollégáját DOSM pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Szállodai értékesítési stratégiájának kialakítása, koordinálása
  • Szobafoglalás felügyelete
  • Rendezvényszervezés terület irányítása
  • A szálloda marketing- és kommunikációs stratégiájának meghatározása
  • Revenue management felügyelete
  • F&B területek és a Harmony Spa értékesítésének támogatása

Elvárások:

  • Szállodai értékesítési és marketingterületen szerzett vezetői tapasztalat
  • Angol és magyar tárgyalóképes nyelvtudás szóban és írásban
  • Döntéshozási képesség
  • Következetesség és elkötelezettség a célok megvalósításában
  • Csapatvezetési, irányítási és motiválási képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Kreativitás és kezdeményező készség
  • Feladatok delegálása és felelősségvállalás
  • Barátságos, nyitott személyiség
  • Multifunkcionális
  • Professzionális megnyilvánulás minden esetben

Csatlakozz a 2017-ben a világ legjobb szállodájának megválasztott Aria Hotel Budapest dinamikus, fiatalos csapatához!

Munkaidő: 40 óra/hét

Munkavégzés helye: Aria Hotel Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz