Director of Sales & Marketing

Forrás: turizmus.com

 2021. október 20. 21:00

A Grand Hotel Esztergom és a Portobello Wellness & Yacht Hotel ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐJÉT keressük!

A Grand Hotel Esztergom – a Continental Group üzemeltetésében – egy négycsillagos szálloda 149 szobával, egy 220 fős étteremmel, egy 350 négyzetméteres konferenciateremmel, ezen felül 5 kisebb teremmel és egy wellnessrészleggel is rendelkezik.

A Portobello Wellness & Yacht Hotel 95 szobájával és tematikus lakosztályaival biztosítja a kényelmet vendégek számára. Az épület közvetlen összeköttetésben áll a közkedvelt Aquasziget Élményfürdővel.

Főbb feladatok:

  • Mindkét szálloda sales & reservation csapat munkájának irányítása, koordinálása, ellenőrzése
  • Új partnerek, üzleti lehetőségek felkutatása és megszerzése
  • Kapcsolattartás a különböző részlegek vezetőivel, valamint együttműködés a revenue managerrel és a marketing & social media managerrel
  • Havi statisztikák begyűjtése, ellenőrzése, kiértékelése
  • A szállodák képviselete megbeszéléseken vagy egyéb eseményeken

Elvárások:

  • Szállodai MICE és szállodai Corporate Sales tapasztalat
  • Angol nyelv magas szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Szakmai motiváltság
  • További nyelv ismerete előny

Mi jellemzi a Continental Group csapatát?

  • Egy barátságos, összetartó közösség
  • Egyedi, szakmában versenyképes juttatási csomag
  • Támogató szakmai háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Gyönyörű munkahelyi környezet

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Esztergom

Ha úgy érzed, hogy ez az a hely és csapat, ahová tartozni szeretnél, küldd a motivációs leveledet és az angol és magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi e-mail-címre: