Drinkbár munkatárs, Hotel Hungaria City Center****

Forrás: turizmus.com

 2017. november 23. 11:31

Központi elhelyezkedés, klasszikus szálloda, hagyományos értékek, szakmai fejlődés neves szakemberek vezetésével- csatlakozz a Hotel Hungaria City Center**** csapatához!
A Hotel Hungaria City Center drinkbáros munkatársat keres.

A legfontosabb feladatok:
  • Felelős a DOSS betartásáért. Felelős a vendégek minél magasabb színvonalon történő kiszolgálásáért, a rábízott eszközök épségéért. Munkájának elengedhetetlen része a választék (italok, ételek) teljes körű ismerete, azok ajánlása és a vendégkapcsolatok kezelése. Kiemelten felelős a bizonylati rend betartásáért.
  • Felveszi a rendeléseket, italokat, ételeket ajánl.
  • A vendégek számára tájékoztatást nyújt az italok, ételek, készítési módjáról, fő összetevőiről.
  • Az értékesítő hely profiljából adódóan elkészíti az speciális italokat (koktélokat, long drinkeket és kávékülönlegességeket a standardok szerint.)
  • Kiemelten figyel a kiszolgálás rendjére, a vendég fogyasztási szokásának és igényeinek megfelelősorrendjére és szakmai színvonalára.
  • A számlázási és bizonylatolási rendnek megfelelően gondoskodik a vendég fizettetéséről.
  • Ügyel a hozzá tartozó vendég és üzemi területek rendjére, tisztántartására.

Elvárásaink:

  • Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Szakmai igényesség
  • Precíz és gyors munkavégzés
  • Tárgyalási szintű angol + 1 nyelv ismerete
  • Minimum középfokú szakmai végzettség
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Több idegen nyelv ismerete
  • DOSS ismerete

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
  • Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat(pl. Sportnapok).
  • Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
  • Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
  • Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
  • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:

Lux Walter – szállodaigazgató-helyettes

(X)