E-commerce support

Forrás: turizmus.com

 2021. december 05. 14:30

Téged keresünk, amennyiben jól kommunikálsz angolul és rendelkezel Sales & Marketing tapasztalattal a szállodaiparban. Előnyt jelent, ha jártas vagy OTA-partner kezelésében, ismered a channel managereket és a különböző booking engineket, dolgoztál WordPress-szel és részese voltál online marketingstratégiák kiépítésének.
Légy részese a holnap formálásának velünk és lépj előre karrieredben egy nemzetközi szállodaláncnál!

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás a budapesti és egyiptomi szállodákkal online értékesítéssel kapcsolatban, tartalmak gyűjtése hírlevelekhez, online megjelenésünkhöz.
  • Kreatív tartalom megjelenésének koordinációja a közösségi média felületeinken.
  • Kapcsolattartás partnerekkel, új szerződések előkészítése, connectivity problémák kezelése
  • Koordinálás a partneroldalak és saját csatornák közötti zökkenőmentes üzemelésnek
  • Technikai problémák figyelése és megoldása a különböző online platformokon

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy releváns, legalább kétéves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Tapasztalat online értékesítési rendszerek kezelésében előnyt jelent
  • Proaktív, csapatjátékos, aki mindig készen áll tanulni és új ötleteivel nem fél előhozakodni

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, éves bónusz
  • Egy dinamikus munkakörnyezet, ahol az újszerű ötletek mindig meghallgatásra kerülnek
  • Folyamatos szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége

Munkaidő: 8.00–16.30

Munkavégzés helye: Budapest, 16. kerület

Jelentkezésedet angol és magyar nyelvű önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail-címre: