eCommerce Koordinátor - Park Inn by Radisson Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. február 13. 16:20

A Park Inn by Radisson szállodák központi marketingrészlegére keressük tapasztalattal rendelkező eCommerce koordinátor munkatársunkat. Csatlakozz hozzánk, légy te csapatunk legújabb tagja!

Főbb feladatok:

  • eCommerce stratégia kidolgozásában történő részvétel, megvalósítás felügyelete
  • eCommerce fiókok (elsősorban Google és Facebook Ads) auditálása, beállítások ellenőrzése, optimalizálása
  • PPC hirdetési rendszerek teljes körű menedzselése
  • eDM kampánymenedzsment (NEM! szövegírás)
  • Kapcsolattartás partner ügynökségekkel, irányítás, ellenőrzés
  • Heti és havi online statisztikák elkészítése

Elvárások:

  • eCommerce területen szerzett tapasztalat – előny ha szállodai és/vagy turisztikai területen
  • PPC hirdetési rendszerek felhasználói ismerete (Google Ads, Facebook Ads)
  • Google Analytics tapasztalat
  • Kitűnő kommunikációs és szervezőképesség
  • Középszintű, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Proaktív, adatközpontú szemlélet

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Alapvető Google Tag Manager ismeretekkel rendelkezel
  • Ismered a Metasearch rendszerek működését, legalább alapszinten
  • Használtál már turizmusspecifikus ppc-rendszereket (pl. Expedia Travel Ads)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, bónuszok
  • Határozatlan idejű, 8 órás alkalmazotti jogviszony
  • Biztos, hosszú távú munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzéseken való részvétel
  • Kiváló, nemzetközi szállodai munkakörnyezet

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Budapest, 13.kerület

Ha felkeltette érdeklődésedet a lehetőség, akkor várjuk fényképes, nettó bérigényt is tartalmazó önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: