Egyéni értékesítő

Forrás: turizmus.com

 2023. november 30. 08:00

A THERMAL HOTEL VISEGRÁD**** superior szálloda munkatársat keres egyéni értékesítő munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Szobafoglalási feladatok, ezen belül kiemelten
    • Foglalások teljes körű kezelése, lekérések, árajánlatok feldolgozása, foglalási rendszerbe történő rögzítése, visszaigazolása
    • Az értékesítési tevékenységhez tartozó egyéb feladatok magas színvonalú és vendégközpontú bonyolítása
    • Közreműködés a társrészlegekkel

Elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Angol vagy német középszintű nyelvtudás
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Szakmai tapasztalat, egyéb szakmai képesítés előny, de nem feltétel
  • Hostware szállodai szoftver ismerete előny, de nem feltétel

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívásokkal teli és felelősségteljes munkakör
  • Kiemelkedő bérezés, valamint étkezési és utazási hozzájárulás
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek cégcsoporton belül
  • Stabil, hosszú távú munkahely és fiatalos csapat
  • Természetközeli munkahely, családias hangulat
  • Megújult, felújított környezet

Munkaidő: Heti 40 óra

Munkavégzés helye: Thermal Hotel Visegrád

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz a bérigény megjelölésével