Egyéni értékesítő, konferencia- és rendezvényértékesítő, Mátrafüred

Forrás: turizmus.com

 2019. november 27. 11:40

Egyéni értékesítő feladatai

  • Csomagajánlatok készítése
  • Online foglalási felületek kezelése
  • Közvetítő oldalakkal történő kapcsolattartás
  • Saját honlap szerkesztése, aktuális információk feltöltése, folyamatos frissítése
  • Telefonos és e-mailes kapcsolattartás a vendégekkel

Konferencia- és rendezvényértékesítő feladatai:

  • Szállodai szolgáltatások értékesítése
  • Konferenciák és rendezvények kezelése az árajánlattól a szerződéskötésig
  • Rendezvények lebonyolítása
  • Új partnerek felkutatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Házbejárás szervezése és lebonyolítása
  • Folyamatos kommunikáció a különböző részlegek vezetőivel

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Szakirányú végzettség
  • Pontos, megbízható, önálló, gyors munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Vendégcentrikusság
  • Minimum egy idegen nyelv ismerete
  • Szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Eredményarányos juttatás
  • Családias hangulat
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil szakmai üzemeltetői háttér