Éjszakai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2021. május 18. 09:00

A Corinthia Budapest Hotel elkötelezett, motivált és karriertervekkel rendelkező munkatársat keres éjszakai recepciós munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Vendégek becsekkolása, fizettetése, kicsekkolása, teljes körű recepciós feladatok ellátása,
  • A szálloda szolgáltatásainak ismerete, a vendégek pontos tájékoztatása,
  • A voucherek és költségvállalások ellenőrzése és nyilvántartása,
  • A csoportanyagok áttekintése,
  • Napi credit limit ellenőrzés minden házban lakó vendég esetében,
  • A vendég széfek kezelési szabályainak ismerete, azok betartása, szobai széfek nyitása az ügyeletes vezető távollétében,
  • A hall és a szálloda közvetlen környezete rendjének, tisztaságának biztosítása, ellenőrzése
  • Daily riport elkészítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Kiváló problémamegoldó készség, magabiztosság
  • Outlook, Opera, Triton rendszer ismerete és használat
  • Angol és egy másik nyelv középfokú ismerete
  • Stressztűrő képesség

Amit kínálunk:

  • Napi munkába járás támogatása Budapest közigazgatási határától/ig
  • Munkaruha biztosítása és ingyenes munkaruha-tisztítás
  • Térítésmentes étkezés a személyzeti étkezdében

Munkaidő: full time

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület