Éjszakai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2023. március 02. 16:20

A Verno House szálloda bővülő csapatába keressük új munkatársunkat Éjszakai recepciós pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Szálloda éjszakai üzemeltetése
  • A check in és check out folyamatok, valamint a hozzájuk kapcsolódó adminisztrációs feladatok lebonyolítása az éjszakai órákban
  • Kapcsolattartás, információadás vendégek részére
  • Vendégpanaszok kezelése
  • Szállodai kassza vezetése
  • Napzárás lebonyolítása, elszámolások elkészítése, ellátmányok ellenőrzése

Elvárások:

  • 4-5*-os szállodai környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • Önálló, precíz, igényes és szervezett munkavégzés
  • Kedves, udvarias, vendégközpontú személyiség
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Munkához való lelkes és proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Személyzeti étkezés biztosítása
  • Egyenruha
  • Dolgozói kedvezmények
  • Hosszú távú, megbízható munkahely
  • Igényes, kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos, egymást segítő csapat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Verno House, 1051 Budapest, Október 6. utca 26.

A magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzot az alábbi e-mail-címen várjuk: