Éjszakai recepciós, 7Seasons Apartments, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. május 02. 16:01

A 7Seasons Apartments éjszakai recepcióst keres.

Főbb feladatok, munkák:

A nálunk megszálló vendégek elképzeléseit meghaladó színvonalú kiszolgálás, kiemelkedő minőségű és gondoskodó vendéglátás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Szállodában, recepción, szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel)
  • Akit mi keresünk, kimondottan nyitott, barátságos, rendkívül talpraesett, terhelhető, jó problémakezelő, ugyanakkor önállóan és csapatban is dolgozni képes személyiség
  • Éjszakai beosztás vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Releváns szakirányú végzettség (vendéglátás, idegenforgalom)
  • Második idegen nyelv ismerete (francia, orosz, olasz)

Amit kínálunk:

  • Fontos megbecsült tagja leszel a szervezetünknek
  • Versenyképes fizetés, bónusz
  • Teljes munkaidős pozíció
  • Értékesítési versenyek
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • 12 órás munkanap (3 munkanap, 3 szabadnap)

A munkavégzés helye: 1061 Budapest, Király utca 8.

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: