Éjszakai recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 11. 10:00

Budapesten, a Károly körúton, turisztikailag frekventált környezetben, luxus apartmanházba recepción dolgozó munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

  • A kiszabott feladatok gyors, pontos végrehajtása.
  • A szálloda vendégeivel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása és számlázás
  • Iratok, dokumentációk iktatása, irattárazása, rendszerezése
  • Érkező és távozó vendégek nyilvántartása
  • A szobák kiosztásának, átadásának, takarításának megszervezése
  • Telefonok kezelése
  • Postai küldemények rendszerezése

Elvárások:

  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Munkatapasztalat
  • Rugalmasság, éjszakás műszak vállalása
  • Számítógép-ismeret
  • Lelkiismeretes munkavégzés
  • Sikerorientált beállítottság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Értékesítői-szállodarecepciósi gyakorlat
  • Turisztikai foglalások, visszaigazolások kezelésében szerzett jártasság
  • Társalgási angol nyelvismeret
  • Belvárosi vagy belváros közeli lakhely

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, fejlődő munkahely
  • Versenyképes, kiemelt fizetés
  • Munkába járási támogatás

Munkaidő:
Teljes munkaidő, 12 óra/nap

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet: