Éjszakai recepciós, Budapest, Ambra Hotel

Forrás: turizmus.com

 2019. január 02. 12:41

Budapest belvárosában a boutique jellegű Ambra Hotel**** a következő munkakörbe keres munkatársat: ÉJSZAKAI RECEPCIÓS

Főbb feladatok:
• Vendégek érkeztetése, utaztatása, számlák elkészítése
• Vendégtájékoztatás, programok ajánlása
• Vendégkérések és panaszok kezelése
• Folyamatos kapcsolattartás a szálloda egyéb részlegeivel
• Szállodai foglalások nyomon követése
• Telefonok és e-mailek kezelése, kapcsolattartás a vendégekkel

Elvárások:
• Udvariasság, ápoltság, kiváló megjelenés
• Pontos, igényes munkavégzés, munka iránti alázat
• Vendégközpontú szemlélet
• Jó kommunikációs készség
• Jó szervező- és önálló problémamegoldó készség, terhelhetőség
• Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban. (További idegen nyelv ismerete előnyt jelent)

Előnyt jelent

• Szállodai tapasztalat
• HOSTWARE program ismerete szintén előnyt jelent.
• Közép- vagy felsőfokú végzettség, szakirányú végzettség előny

Amit kínálunk:
• Versenyképes juttatási csomag
• Napi egyszeri étkeztetés
• 12 órás munkarend (átlagosan havi 13-15 műszak)
• Dolgozói kedvezmények
• Hosszútávú, stabil munkahely
• Fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)