Éjszakai recepciós, Budapest, VII. kerület

Forrás: turizmus.com

 2019. május 20. 16:49

Continental Hotel Budapest ****Superior szálloda éjszakai recepciós munkakörbe angolul tárgyalóképes, 2-3 év szállodai recepciós gyakorlattal rendelkező agilis, új kollégáját keresi azonnal kezdéssel

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése a rendszerben
  • Tájékoztatás, ügyintézés
  • Kijelentkezések rögzítése, számlák kiállítása
  • Adminisztratív feladatok, pénzkezelés
  • Taxi és egyéb kényelmi szolgáltatások megrendelése
  • Segítségnyújtás programok szervezésében

Elvárások:

  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Szakirányú, közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Szállodai recepcióban szerzett min.1-3 év tapasztalat
  • Szállodai programok ismerete (Fidelio, Maestro, Hostware)
  • Magabiztos kommunikáció angol és magyar nyelven
  • Udvarias, barátságos, segítőkész személyiség
  • Ápolt, kulturált megjelenés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Az angol mellett még egy idegen nyelv kommunikációs szintű ismerete: német/olasz/francia/spanyol/orosz
  • Pozitív gondolkodás és kisugárzás, mosoly

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Étkezés
  • Összetartó, támogató csapat
  • Belvárosi, jól megközelíthető munkahely
  • Tréningek, szakmai fejlődés
  • Azonnali munkakezdés

Munkaidő:
8 óra/nap - éjszakai beosztásban (22–06 h)

A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület, Dohány u. 42–44.

Jelentkezés: fényképes, szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címen: