Éjszakai recepciós - Hotel Rum Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 18. 12:20

Belvárosi 40 szobás design szállodánkba keresünk éjszakai recepcióst.

Főbb feladatok:

  • Vendégeink érkeztetése és utaztatása
  • Vendégszámlák elkészítése
  • Telefonhívások fogadása és e-mailek folyamatos megválaszolása
  • Vendégpanaszok és igényeik kezelése
  • Programok, éttermek ajánlása

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség turizmus szakon, hogy az alapokkal tisztában legyél.
  • Előny, ha van szakmai tapasztalatod szálloda területén, azonban akkor is örömmel látunk, ha lelkes pályakezdő vagy.
  • A mindennapos kommunikációhoz elengedhetetlen az angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (más nyelvtudás ismerete előnyt jelent).
  • Fontos, hogy türelmes, segítőkész és kedves legyél a vendégekkel és kollégáiddal.

Amit kínálunk:

  • Átlagon felüli fizetés és extra juttatások
  • Fiatalos csapat
  • Csapatépítő
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Angol nyelvű tréningek anyanyelvi tanárral
  • Személyzeti étkezés, kávé
  • Munkaruha
  • Színvonalas környezet
  • Biztonságos körülmények, éjszakai őrzés

Munkaidő:
12 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz