Éjszakai recepciós munkatárs, Siófok

Forrás: turizmus.com

 2017. június 08. 14:40

Feladatok:
 vendégek érkeztetése és utaztatása
 számlázás, értékesítés, kapcsolattartás
 egyéni vendégekkel kapcsolatos közvetlen értékesítési feladatok ellátása
 szolgáltatások teljesítése, küldemények, üzenetek kézbesítése
 kapcsolattartás, információszolgáltatás a szállodai részlegekkel
 napi adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
 1-3 éves hasonló szolgáltatói munkakörben szerzett tapasztalat
 magabiztos kommunikáció angol és/vagy német nyelven,
 vendégközpontúság
 terhelhetőség, rugalmasság

Előny:
 További idegen nyelv/nyelvek ismerete
 Hostware ismeret
 siófoki lakhely

Várjuk csapatunkba, amennyiben Ön:
 dinamikus, kreatív, aktív és határozott személyiség
 jó kommunikációs és szervezőképességgel rendelkezik
 precíz, önállóan és csapatban egyaránt tud gondolkodni és dolgozni
 folyamatosan terhelhető
 szereti a kihívásokat

Kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre küldje meg nekünk:

(x)