Éjszakás és nappali recepciós

Forrás: turizmus.com

 2022. január 11. 08:00

A 7Seasons Apartments Kft. kis, családi vállalkozásként kezdte meg működését 2009-ben, és bár mára több mint 100 fős szervezetté nőtte ki magát, a barátságos légkör továbbra is jellemez bennünket. Kényelmes és színvonalas apartmanok turisztikai célú bérbeadása mellett magas minőségű szállodai szolgáltatásokkal várjuk vendégeinket, hiszen üzletfilozófiánk szerint az ő elégedettségük a legfontosabb számunkra. Most ehhez a csapathoz keresünk nappalos és éjszakás recepciós kollégákat hosszú távra.

Főbb feladatok:

  • A vendég érkezésének előkészítése
  • A vendégek tájékoztatása, kérdéseik megválaszolása, kéréseik megoldása
  • Városnéző túrák közvetlen értékesítése
  • Foglalásokkal, szálláshely-értékesítéssel kapcsolatos ügyintézői feladatok ellátása
  • Kiegészítő adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1-3 éves munkatapasztalat
  • Angol nyelven biztos és folyékony társalgási és tárgyalóképes szint
  • Számítógép felhasználói szintű, biztos ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Magabiztos, ugyanakkor udvarias fellépés
  • Vendégközpontú gondolkodás
  • Önálló munkavégzés, megoldásorientált hozzáállás
  • Rugalmas időbeosztás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További nyelvek ismerete
  • Szakirányú tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nettó 250.000 forint kezdő fizetés
  • Bónusz
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Éves bónusz/mozgóbér
  • Szakmai tréningek
  • Munkába járás támogatás

Munkaidő: Rugalmas, különböző műszakokban (hétvégi munkavégzés is)

Munkavégzés helye: 1061 Budapest, Paulay Ede utca 3.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz