Éjszakás recepciós

Forrás: turizmus.com

 2021. május 17. 16:02

Budapest legnagyobb (418 szobás) hibrid üzemeltetésű luxus magán diákhotele és szállodája éjszakás recepciós munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Éjaszakai adminisztratív, controlling, számlázási feladatok ellátása
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Felkészülés a következő napra, szobák allokációja
  • Vendégek/diákok be- és kijelentkeztetése
  • Ügyeletes menedzseri feladatok ellátása éjszaka

Elvárások:

  • Hajlandóság éjszakai munkavégzésre
  • Szállodai Front Office-on szerzett tapasztalat
  • Szállodai PMS használatával kapcsolatban szerzett tapasztalat
  • Folyékony, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Vendégközpontú gondolkodásmód
  • Rugalmas, megoldásra fókuszáló személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés a felelősségi körnek megfelelően
  • Bizonyítottan "válságállóbb" munkahely
  • Fejlődés, tanulás cégen belül
  • Előrelépési lehetőség
  • Fiatalos nemzetközi munkakörnyezet

Munkaidő: heti 40 óra éjszaka

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar és angol nyelvű önéletrajz és motivációs levél