Éjszakás recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2016. március 25. 16:51

Ötcsillagos budai szálloda Front Office csapata új munkatársat keres éjszakás recepciós munkakörbe.

Feladatok:
•A vendégek sztenderdeknek megfelelő érkeztetése, utaztatása
•Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
•Folyamatos kapcsolattartás a szállodai területtel
•Telefonhívások kezelése
•Transzferek ügyintézése
•Vendégszámlák terhelése, fizettetése, valamint hitelkártya tranzakciók kezelése
•Kulcskártya kezelés
•Napi zárások lebonyolítása, statisztikák, jelentések elkészítése

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség (ideális esetben turizmus és vendéglátás szakon)
•Naprakész számítógépes ismeretek (MS Office és Opera program felhasználói szintűen kezelése)
•Tárgyalóképes angol nyelvtudás és további egy idegennyelv ismerete előny
•Kiváló kommunikációs készség
•Hasonló környezetben szerzett 1-2 év releváns szakmai tapasztalat előny
•Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
•Elkötelezettség és udvariasság

Amennyiben felkeltettük érdeklődését magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, fizetési igény és pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:

 (x)