Éjszakás recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. december 05. 11:13

Az Accent Hotels által üzemeltetett a budapesti Opera közvetlen szomszédságában található Callas House csapata a 2016 decemberében megnyílt, 25 szobával rendelkező boutique jellegű hotel Angolul beszélő éjszakás recepciós munkatársat keres.

Főbb feladatok:
• szállodai recepciós feladatok ellátása, számlázás
• vendégek érkeztetése, regisztrálása,
• budapesti programok ajánlása, értékesítése
• a szállodai szolgáltatások ajánlása, színvonal folyamatos figyelése, annak emelése
• adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
• nyitottság és érdeklődés a turizmus és vendéglátás iránt (szakirányú végzettség előny),
• folyékony angol nyelvtudás,
• magasan átlagon felüli kommunikációs készség,
• vendégközpontúság,
• problémamegoldó képesség,
• motiváltság és lendületesség

Előny: további nyelv ismerete

Amit kínálunk:

• biztos munkahely
• versenyképes fizetés,
• központi elhelyezkedés, nagyon jó megközelíthetőség,
• kedvezményes üdülési lehetőség,
• előrelépési és karrierlehetőség.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az életrajzokat „Angolul beszélő éjszakás recepciós” tárggyal az alábbi email címre várjuk:

(X)