Éjszakás recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2022. július 01. 15:12

Belvárosi, négy csillagos, családi hangulatú boutique szálloda éjszakás recepciós munkakörbe keres munkatársat 12 órás műszakokban (havi 14-16 alkalom). Igény esetén nappalos műszakokat is biztosítunk.

A feladatok közé tartozik

  • a vendégekkel kapcsolatos teendők ellátása,
  • átlagon felüli szerviz biztosítása és
  • egyéb, a pozícióhoz kapcsolódó munkafolyamatok elvégzése.

Elvárások:

  • Angol nyelv alapos ismerete szóban és írásban
  • Vendégközpontú, talpraesett hozzáállás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, a szükséges tréningeket biztosítjuk.

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Extranetek ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely egy fiatalos csapatban
  • Versenyképes bérezés
  • Fejlődés lehetősége

Munkaidő: Teljes munkaidő

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz