Éjszakás recepciós, Radisson Blu Béke Szálloda

Forrás: turizmus.com

 2016. szeptember 08. 10:02

A Radisson Blu Béke Szálloda ÉJSZAKÁS RECEPCIÓS munkatársat keres.

Feladatok:

  • A check in és check out folyamatok, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok lebonyolítása.
  • Vendégszámlák kezelése, valutaváltás, árak, árkódok, fizetési módok, terhelések ellenőrzése.
  • Szállodai kassza vezetése.
  • Napzárás lebonyolítása, elszámolások elkészítése, ellátmányok ellenőrzése.
  • Kapcsolattartás a vendégekkel, beleértve a recepciós és concierge feladatok teljes körű ellátását.

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Kiváló angol nyelvtudás, valamint még egy idegen nyelv ismerete
  • Ambiciózus, nyitott személyiség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Rugalmasság, pontosság, jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Front Office területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Valutapénztáros képesítés előnyt jelent

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2016. szeptember 30-ig az alábbi elérhetőségre várjuk jelentkezését:

(x)