Éjszakás szállodai portás, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2016. április 06. 11:15

A Hilton Budapest szálloda pályakezdő vagy szakmai gyakorlattal már rendelkező munkatársat keres Front Office területre, ÉJSZAKÁS SZÁLLODAI PORTÁS munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Az éjszakás kasszás / recepciós / concierge feladatok ellátása.
  • Napi forgalmi adatok és bevétel egyeztetése.
  • Éjszakai riportok elkészítése.
  • Az adott terület naprakész adminisztrációjának elkészítése.
  • Folyamatos kommunikáció biztosítása a szálloda egyéb részlegeivel.
  • Vendégpanaszok kezelése.

Elvárások:

  • Az angol nyelv magabiztos használata
  • Rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó kapcsolat teremtő készség
  • Terhelhetőség
  • MS Office ismerete előnyt jelent
  • További nyelvek ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívásokkal teli munka
  • Változatos, sokszínű feladatok
  • Remek munkakörülmények
  • Versenyképes juttatások

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: