Éjszakás/Nappalos recepciós

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 25. 16:30

A 142 szobás bükfürdői Caramell Premium Resort****superior szálloda fiatalos, lendületes csapatába nappalos/éjszakás recepciós munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Érkező vendégek fogadása
  • Vendégpanaszok kezelése
  • Bejövő hívások fogadása vagy kimenő hívások indítása
  • Megrendelések, foglalások rögzítése
  • Egyéb, az értékesítéshez kapcsolódó feladatok

Elvárások:

  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Pozitív, lendületes kitartó személyiség
  • Vendégorientált szemléletmód
  • Idegen nyelv ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai recepción szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Hostware rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Pozitív munkahelyi légkör, fiatal, profi, elhivatott szakmai csapat
  • Bejelentett hosszú távú munkalehetőség, kiegyensúlyozott óraszámok télen és nyáron
  • Fantasztikus, barátságos, jó szándékú munkatársak
  • Szakmai tréningek
  • Utazási költségtérítés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség partnerszállodában és egyéb szállodai szolgáltatás kedvezmények, juttatások
  • Egyszeri ingyenes étkezés a munkahelyen
  • Előlépési lehetőség
  • 1 év munkaviszony után 13. havi munkabér

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Caramell Premium Resort****superior, Bükfürdő

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz