Emeleti londiner

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 05. 15:35

Főbb feladatok:

  • Raktározza, szállítja, kezeli és adminisztrálja a szállodai emeleti textíliákat
  • A vendég- és üzemi területek kitakarítása
  • Elvégzi a szükséges szőnyeg- és kárpittisztítási munkákat
  • Eljuttatja a hulladékot a kijelölt tárolási helyre
  • Felettese útmutatása és feladatmeghatározása szerint részt vesz a nagytakarítási munkákban

Elvárások:

  • Nyitottság és barátságos személyiség
  • Önállóság és szervezett munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Csapatjátékosság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • 1-2 év hasonló munkakörben és környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 8 órás bejelentett munka
  • Műszakpótlékban való részesedés
  • Fizetett szabadság és betegszabadság
  • Munkaruha és annak tisztíttatása
  • Műszak alatti étkezés biztosítása
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Cégen belüli nemzetközi transzferálási lehetőség
  • Cégen belüli dolgozói kedvezmények
  • BKK bérlet a próbaidő lejárta után

Munkavégzés helye: The Ritz-Carlton, Budapest