Emeleti londiner munkatárs, Danubius Hotel Helia

Forrás: turizmus.com

 2018. január 04. 11:45

A Danubius Hotel Helia teljes munkaidős EMELETI LONDINER munkatársat keres.

„Légy része a Danubius Hotel Helia csapatának, és dolgozz dunai panorámás szállodánkban!”

A legfontosabb feladatok:

  • Raktározza, szállítja, kezeli és adminisztrálja a szállodai emeleti textíliákat.
  • A szállodai gondnoknő irányítása alatt kitakarítja a Housekeeping üzemelési rendje szerint rábízott vendég- és üzemi területeket, végzi az emeleti munkafolyamatokhoz kapcsolódórakodási és szállítási feladatokat.
  • Elvégzi a szükséges szőnyeg- és kárpittisztítási munkákat.
  • Az előírások szerint gondoskodik a szakszerű hulladékgyűjtésről és eljuttatja a hulladékot a kijelölt tárolási helyre.
  • Felettese útmutatása és feladat-meghatározása szerint részt vesz a nagytakarítási munkákban.

Elvárásaink:

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség, erős munkabírás
  • Alapos és pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Önállóság

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
  • Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalatiprogramokat (pl. Sportnapok).
  • Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
  • Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
  • Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
  • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:

Krekács Tímea – HR munkatárs

LÁTOGASSON EL A DANUBIUS KARRIER OLDALÁRA IS!

(X)