Értékesítési asszisztens

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 29. 11:00

A Mellow Mood Hotels cégcsoport központi irodájának lelkes csapatába keressük új munkatársunkat Értékesítési asszisztens pozícióba.

Főbb feladatok:

  • MICE-részleg munkájának támogatása
  • Csoportos foglalások kezelése, csoportértesítők készítése
  • Partnerekkel, szállodákkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Adatbázisok karbantartása
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás
  • Pontos, igényes és önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodában, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Hostware program ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Sokszínű dolgozói kedvezmények

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Szakmai önéletrajz