Értékesítési asszisztens, Hunor Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. április 25. 14:20

A Hunor Hotel Budapest szálloda munkatársat keres értékesítési asszisztens munkakör betöltésére.

Feladatok:
A szálloda értékesítési vezetőjének támogatása az alábbi tevékenységekben:
- Üzleti ajánlatok készítése egyéni és csoportos lekérésekre, foglalások kezelése, ügyintézése (telefonon és e-mailben)
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a kiküldött ajánlatok rendszeres utókövetése
- A foglalások pontos nyilvántartása a szálloda Front Office rendszerében
- Szerződések előkészítése az értékesítési vezető irányításával
- A szerződött üzletek megvalósulásában és lebonyolításában koordinációs szerepvállalás
- Kimutatások, statisztikák készítése

Elvárások:
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
- Naprakész számítógépes ismeretek
- Kitűnő kommunikáció és szervezőképesség
- Pontos munkavégzés
- Szakirányú végzettség előnyt jelent
- Hasonló területen szerzett szállodai tapasztalat előnyt jelent

Amit ajánlunk:
- Változatos, feladatokkal teli munka
- Fiatal csapat
- Korrekt bérezés és teljesítményarányos motivációs rendszer

Amennyiben felkeltettük érdeklődését magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk:

(x)