Értékesítési és marketingigazgató, Sárvár

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 17. 08:50

Sárvári szállodánkba értékesítési és marketingigazgatót keresünk.

Főbb feladatok:

  • Bevételi terv teljesítése, szállodai bevételek optimalizálása, vendégkör növelése, szállodai brand ismertségének elérése belföldön és külföldön.
  • Meghatározza az értékesítési célokat az üzleti tervben.
  • Összeállítja az éves értékesítési és marketingstratégiát piacokra, szegmensekre lebontva.
  • Kialakítja a napi árrendszert és összeállítja az éves csomagokat.
  • Összeállítja az éves print, online tv, rádió hirdetési tervet, és meghatározza a hirdetések eszközét, csatornáját, célcsoportjait.
  • Képviseli a szállodát a külföldi és hazai rendezvényeken, valamint a partnerek irányában.
  • Felkutatja a szálloda leginkább fontos és jövedelmező vásárokat, workshopokat.
  • Követi a piaci trendeket, keresi a gyümölcsöző együttműködéseket.
  • Tárgyalások, szerződéskötések lebonyolítása, kapcsolattartás a szálloda partnereivel, a meglévő szerződések frissítése.
  • Irányítja az értékesítési és marketingcsoport munkáját.
  • Riportok készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Megfelelő vezetői kompetenciák
  • Meglévő céges kapcsolatrendszer
  • Legalább 2 éves szállodai értékesítés és marketingvezetői gyakorlat
  • Megbízhatóság, jó problémamegoldó készség, magas fokú aktivitás
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés, proaktív személyiség
  • Precizitás, önállóság
  • B kategóriás jogosítvány

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Területen szerzett vezető gyakorlat
  • További idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, jó hangulatú légkör
  • Elegáns környezet
  • Szakmai fejlődés
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Céges telefon, a munkavégzéshez szükséges technikai eszközök biztosítása
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkaidő:
Teljes munkaidő, heti 40 óra

Munkavégzés helye:
Sárvár, Vadkert krt. 5.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz és motivációs levél