Értékesítési és marketingigazgató, Hotel Palatinus Pécs

Forrás: turizmus.com

 2017. február 01. 17:37

A Hotel Palatinus ***Pécs ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS MARKETINGIGAZGATÓT keres.

A legfontosabb feladatok:

  • A szálloda értékesítési tevékenységének és csapatának irányítása.
  • A szálloda értékesítési valamint marketing stratégiájának megvalósítása, a Danubius Hotels Group standardjaival összhangban.
  • A szállodai bevételek maximalizálása.
  • Proaktív értékesítés.

Elvárásaink:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • minimum 5 éves gyakorlat a szállodai értékesítés területén
  • tárgyalóképes angol és német nyelvismeret
  • magabiztos fellépés
  • kifogástalan megjelenés
  • jó tárgyalási és üzletkötői képesség
  • kiváló vezetői, irányító, probléma megoldási készség
  • stratégiai gondolkodásmód
  • csapatszellem
  • jó kommunikációs (írásbeli/szóbeli) és prezentációs készség
  • önálló munkavégzés

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
  • Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
  • Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
  • Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
  • Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
  • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2017. február 15-ig az alábbi címen jelentkezhetnek az érdeklődők:

Temesvári Zsolt – HR Menedzser

(x)