Értékesítési és marketingigazgató, Kreischberg

Forrás: turizmus.com

 2019. október 28. 13:45

Főbb feladatok:

  • Értékesítési célok meghatározása az üzleti tervben és ennek teljesítése
  • Értékesítési és marketingstratégia meghatározása
  • Napi árrendszer kialakítása és yield rendszer ellenőrzése
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Tárgyalóképes német, angol nyelvtudás
  • Legalább 2 éves szállodai értékesítésben szerzett tapasztalat
  • MS Office rendszerek ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Protel vagy Hostware szoftver ismerete
  • További nyelvek ismerete
  • Osztrák nyelvterületen szerzett értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség az Accent szállodaláncnál
  • Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint egy megbízható, folyamatosan növekvő vállalatnál
  • Munkanapon napi egyszeri meleg étkezés
  • Szállodaláncon belüli kedvező üdülési lehetőség

Munkavégzés helye:
Ausztria, St. Georgen am Kreischberg

Önéletrajzát és motivációs levelet német és magyar nyelven várjuk az alábbi e-mail címre: