Értékesítési és marketingigazgató/Director of Sales & Marketing

Forrás: turizmus.com

 2021. december 31. 17:15

2022 tavaszán újonnan nyíló, közvetlen Balaton-parti, festői környezetben fekvő, egész éves üzemelésű 5 csillagos szálloda Értékesítési & Marketing Igazgatót/Director of Sales & Marketing-et keres nyitó csapatába.

Főbb feladatok:

  • A szálloda értékesítési stratégiájának kidolgozása és végrehajtása
  • Az értékesítési tevékenység vezetése és a csapat felépítése
  • Proaktív részvétel az értékesítési tevékenységben
  • Szálloda bevezetése a hazai és nemzetközi piacra
  • Értékesítési csatornák kiépítése, partnerek folyamatos bővítése, fejlesztése
  • Key account management
  • A szálloda márkájának építése, vendégelégedettség mindenkori maximalizálása
  • E-commerce teljes koordinálása
  • Print megjelenések koordinációja
  • Rezerváció felügyelete
  • Up- & Cross-selling lehetőségek folyamatos kiaknázása

Elvárások:

  • Releváns szakmai tapasztalat luxusszállodában
  • Hostware szállodai rendszer ismerete előny, de nem feltétel
  • Kiváló kommunikációs és értékesítési készség
  • Angol nyelv magas szintű ismerete írásban és szóban, további nyelv ismerete előny
  • Vendégközpontúság, házigazda szerep
  • Rugalmasság
  • Hétvégi ügyeleti rendszerben való részvétel alkalmanként (Manager on Duty)

Amit kínálunk:

  • Kiemelt fizetés és bónuszlehetőségek
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Igényes, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Melegétkezés biztosítása
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség - Covid–19-garancia
  • Munkába járás támogatása
  • Üdülési lehetőség partnerszállodáinkban

Munkavégzés helye: Balatonfüred

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz és motivációs levél