Értékesítési és marketingvezető

Forrás: turizmus.com

 2021. március 11. 08:00

2021-ben megújuló, 160 szobás szállodánkba értékesítési és marketingvezetőt keresünk.

Főbb feladatok:

  • A szálloda teljes körű értékesítési és kommunikációs stratégiájának kidolgozása megvalósításában történő részvétel a felújítást megelőző és a felújítás alatti időszakban
  • A szálloda újra pozicionálása, piacra vezetési stratégiájának megalkotása és annak megvalósításában történő részvétel a felújítás befejezésével párhuzamosan
  • A szálloda értékesítési és marketingcsapatának felépítése, vezetése és fejlesztése, valamint a beosztottak szakmai fejlődésének koordinálása
  • Folyamatos, tevékeny részvétel az értékesítési és marketingmunkában, szoros együttműködés az Accent Hotels budapesti irodájának sales & marketing részlegével.

Elvárások:

  • Több mint 5 éves szakmai tapasztalat értékesítési és marketingvezetőként komplex, üzleti és szabadidős, illetve egyéni és csoportos vendégkörrel is rendelkező belföldi szállodában vagy szállodaláncnál.
  • Revenue management szemlélet, valamint a dinamikus árazás területén szerzett tapasztalat
  • A MICE-piac átfogó ismerete
  • Belföldi piacra vonatkozó, szállodai marketingkommunikációs tapasztalat
  • Célorientált szemlélet
  • Bevételi és marketingköltségterv készítésben szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás és középfokú német nyelvismeret.

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Balatoni régió ismerete

Amit kínálunk:

  • Vezető szerep egy újjászülető, magas minőségű szálloda sikereiben
  • Infrastruktúra és eszközök, szakmai fejlődési lehetőség, amit az Accent Hotels szállodalánc háttere biztosít
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Balatonkenese Kenese Bay Garden Hotel & Conference

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz