Értékesítési és marketingvezető

Forrás: turizmus.com

 2023. január 27. 16:56

Legyen részese az újjászülető debreceni Hotel Divinus***** sikersztorijának egy lendületes, profi és kreatív csapat tagjaként!

Főbb feladatok:

  • Értékesítési és kommunikációs stratégia kidolgozása, részvétel a megvalósításában
  • Szálloda újrapozicionálása, piacra vezetési stratégiájának megalkotása és megvalósításában történő részvétel a felújítás befejezésével
  • Értékesítési árlisták, módszerek, ösztönzők és kampányok készítése
  • Értékesítési és marketingcsapat munkájának szervezése, vezetése, fejlesztése, ellenőrzése
  • Online foglalási rendszerek és Channel Manager ismerete
  • Szálloda árazási stratégiájának kialakítása, nyomon követése
  • Szálloda és a hozzá kapcsolódó szolgáltatások értékesítése
  • Kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel
  • Piackutatás, konkurenciaelemzés
  • Részvétel a bevétel-tervezés folyamatában
  • A szálloda képviselete szakmai rendezvényeken

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Több mint 5 éves szakmai tapasztalat értékesítési és marketingvezetőként, komplex, üzleti és szabadidős, illetve egyéni és csoportos vendégkörrel is rendelkező szállodában
  • Revenue management szemlélet, valamint a dinamikus árazás területén szerzett tapasztalat
  • A MICE-piac átfogó ismerete, belföldi piacra vonatkozóan
  • Szállodai bevételi és marketingköltségterv készítésében és marketingkommunikáció területén szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol és középfokú német nyelvismeret
  • Az MS Office programok ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelt fizetés, juttatási csomag
  • Modern munkakörnyezet

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Debrecen

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz