Értékesítési és marketingvezető

Forrás: turizmus.com

 2023. november 27. 15:00

Sales & Marketing Director pozíció Budapest egyik legmodernebb, 4*-os exkluzív szállodájában, a spanyol Barceló Hotel Grouphoz tartozó Barceló Budapestben!

A pozíció betöltéséhez folyékony angol és magyar nyelvtudás, legalább 5 év sales-/marketingvezetői vagy helyettesi tapasztalat szükséges szállodaiparban vagy rendezvényszervezésben. Szakmai felkészültség a szolgáltatások értékesítésében, kiváló kommunikáció, szolgáltatói attitűd, pontos és felelősségteljes munkavégzés, amit elvárunk, egy 3 fős sales csapat vezetőjeként, közvetlenül a General Manager alatt.

Nemzetközi háttér, nívós munkakörnyezet, belvárosi lokáció, karrierépítési lehetőség, vonzó juttatások, amit kínálunk Neked.

Sales & Marketing Directorként a fő feladatod a szállodai szolgáltatások (szobák, rendezvénytermek, programok) elsősorban vállalati ügyfelek, partnerek, külföldi látogatói (turista) csoportok számára történő teljes körű és professzionális értékesítése, és az ehhez tartozó szerződéskötési, tárgyalási process, illetve a 3 fős team vezetése lesz. Felelsz majd a Barceló Hotel értékesítési terveinek megvalósulásáért, a rendezvények, a szállodai működés tulajdonosi sztenderdek szerinti biztosításáért.

Főbb feladataid lesznek:

  • A szálloda üzleti stratégiájának és marketingtevékenységének megvalósítása és fejlesztése
  • Piacelemzés, akciótervek megfogalmazása a vevői igények alapján, az értékesítési portfólió növelése
  • Havi/negyedéves szobaéjszakákra vonatkozó célszámok és intézkedések megfogalmazása
  • Bejövő ügyfélmegkeresések megválaszolása, árajánlatok készítése
  • Ügyféligények egyeztetése és ártárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése
  • Vállalati keresztértékesítések bonyolítása.
  • A szálloda képviselete kereskedelmi kiállításokon, szakmai programokon és találkozókon a szállodai szolgáltatások népszerűsítése érdekében.
  • A szálloda üzleti és költségvetési tervében kiírt célok, sarokszámok nyomon követése
  • Belső és külső promóciók kidolgozásában és megvalósításában közreműködés, az árak és promóciók frissítése
  • Szoros szakmai kapcsolatok kialakítása és rendszeres kommunikáció a szektor szereplőivel, ügyfelekkel és belső munkatársakkal.
  • Informatív sajtóközlemények kidolgozása és küldése célzott ügyféllistákra
  • A 3 fős értékesítési csapat irányítása és on-the-job képzése
  • A szállodai szabványok követése és betartatása a vendégekkel, munkatársakkal.

Milyen készségekre lesz szükséged?

  • Professzionális salesismeret és -attitűd
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, precizitás, gondos feladatvégzés
  • Szakmai elkötelezettség a munkád és a szállodaipar iránt
  • Proaktív szemléletmód
  • Gyakorlatiasság, agilitás a mindennapokban
  • Kiváló együttműködési képesség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Megfelelő vezetői skillek (döntéshozatal, delegálás, irányítás, munkatársak motiválása)

Elvárások a pozíció betöltéséhez:

  • 5 éves releváns sales/marketingvezetői szakmai tapasztalat, szállodaiparban vagy rendezvényszervező cégnél
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség (sales, marketing, turizmus/vendéglátás)
  • Angol nyelvtudás (középfokú)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Opera PMS rendszer ismerete
  • Többéves releváns szakmai tapasztalat
  • Referencia, ajánlás
  • 5 csillagos szállodai tapasztalat

Amit nyújtunk Neked a Barceló Budapestnél:

  • Versenyképes alapcsomag
  • Éves prémium
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Nemzetközi szállodalánc tagság és kapcsolatok a hálózaton belül
  • Fejlődési és karrierépítési lehetőség
  • Utazási (dolgozói) kedvezmény a Barceló Hotel Group szállodalánc tagjainál
  • Remek lokáció (belváros), könnyű és gyors megközelíthetőség

Munkakezdés: 2024. január

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

A Barceló Budapest a turisták által is kedvelt Király utcában a Deák térhez közel található. Modernitás és elegancia, prémium szolgáltatások, fiatal és pezsgő környezet, karrierépítési lehetőség, magyar vezetés.

Ez az, ami Rád vár a Barceló Budapestnél!

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Kérünk, csatold fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet!