Értékesítési igazgató, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. július 18. 12:30

Budapest belvárosában található, Hotel President **** Értékesítési igazgatót keres.

Főbb feladatok:
• Egyéni, corporate és csoportos ajánlatok készítése, foglalások kezelése, ügyintézése
• A szálloda árazási stratégiájának kialakítása, akciók és kampányok lebonyolítása
• A konkurencia és a piac változásának nyomon követése
• Potenciális értékesítési csatornák felkutatása
• Partnerekkel, csoportszervezőkkel, utazási irodákkal való kapcsolattartás
• Rendszeres adatszolgáltatás a vezetőség részére

Elvárások:
• Szakirányú végzettség és szállodai értékesítési munkakörben szerzett minimum 3 éves gyakorlat
• Angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban
• Online foglalási rendszerek adminisztrátor szintű ismerete
• Kiváló kommunikációs készség és vendégorientáltság

Munkaidő:
Teljes

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz.

Jelentkezni a http://bit.ly/2Lp3ds8 linkre kattintva lehet.