Értékesítési munkatárs, Continental Group

Forrás: turizmus.com

 2018. március 26. 13:44

A CONTINENTAL GROUP munkatársat keres értékesítési csapatába.

FŐBB FELADATOK:

  • Szálloda foglalásainak teljes körű kezelése
  • Vendéglevelek megválaszolása
  • Kapcsolattartás partnerekkel: ajánlatküldés, visszaigazolás
  • Személyes interakció a vendégekkel és kollégákkal
  • Vendégkérések, kérdések megválaszolása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat 3 vagy 4 csillagos szállodában, szobafoglalás vagy recepció területén;
  • Fidelio felhasználó szintű ismerete; felhasználói szintű számítógépes ismeretek a Word és az Excel vonatkozásában;
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret; további idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Empátia, vendégközpontúság; csapatjátékos szellemiség;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség; teherbírás, precizitás;
  • Önálló munkavégzési képesség;

MIT AJÁNLUNK ÚJ CSAPATTAGUNKNAK:

  • Versenyképes fizetést
  • Stabil, megbízható és fiatalos munkahelyet
  • Közösségi rendezvényeket, egész évben izgalmas programokat
  • Folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását

Az érdeklődők magyar/angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2018. ÁPRILIS 5-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:

(X)